Reference

Baví mě pracovat pro různorodé klienty – menší i větší, v oborech B2C i B2B. Zatím jsem měl tu čest pracovat pro tyto společnosti:

Delmart

delmart

je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. První prodejnu a bistro má v Praze na Andělu. Této společnosti jsem pomáhal s počáteční marketingovou strategií, identitou značky a kampaní na rozjezd první provozovny.

Haas Fertigbau

haas

je společnost s téměř stoletou tradicí ve výstavbě montovaných rodinných domů a staveb na bázi dřeva. Pracoval jsem na marketingové strategii, definici značky a konkurenčních výhod a také jsem pomáhal s výběrovým řízením na digitální agenturu a školil jsem novou marketingovou specialistku.

Armex Energy

armex

působí od roku 2005 na trhu s energiemi a s více než 30 000 zákazníky patří mezi přední a stabilní dodavatele elektřiny a zemního plynu v České republice. Pro Armex Energy dělám komplexní servis – zákaznický výzkum, tvorbu strategie a marketingového plánu, definici značkové strategie a konkurenční výhody, výběrová řízení na marketingové agentury a pomoc s implementací plánu.

DSI Czech

dsi

je velkoobchodní distributor spotřební elektroniky. Specializuje se na distribuci výrobků z oblasti domácí spotřební elektroniky, IT zařízení a audiovizuální techniky pro automobily. Pomáhal jsem s uvedením golfových hodinek TomTom Golfer na trh.

YIT

yit

nebo celým názvem YIT Stavo, vznikla spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008. Realizuje a prodává vlastní rezidenční projekty v atraktivních lokalitách na území Prahy. Společnosti YIT pomáhám se zaváděním CRM a také provádím marketingová školení.

KIA Motors Czech

kia

je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala více než 79 000 vozů. Kia má v České republice 64 autorizovaných prodejních a servisních míst a patří jí 6. místo na trhu. Pro tuto společnost organizuji výběrová řízení pro marketingové agentury a pomáhám vylepšit oblast CRM, primárně zavádění věrnostního programu myKIA.